به روزرسانی شده

۱۴۰۱-۰۵-۱۸ ۶:۴۱ قبل از ظهر

saba-logo-lab.png
بروزرسانی سایت آزمایشگاه پاتوبیولوژی صبا

بروزرسانی سایت آزمایشگاه پاتوبیولوژی صبا

رونمایی از سایت جدید آزمایشگاه

بروزرسانی سایت آزمایشگاه پاتوبیولوژی صبا

تاریخ بسیار ارزشمند است، به خصوص زمانی که تاریخ ، شروع راهی جدید باشد. بدین وسیله با افتخار به اطلاع کلیه مشتریان و همکاران گرامی می رساند، در روز بیست و هفتم اردیبهشت ۱۴۰۱ ، رسما از وب سایت جدید آزمایشگاه پاتوبیولوژی صبا رونمایی گردید.

بروز رسانی سایت در واقع به معنای نگهداری و پشتیبانی سایت است. این بدین معناست که محتویات وب سایت با مطالب جدید جایگزین گردد و این امر به‌ طور مستمر ادامه یابد. در کنار تغییر یا ویرایش مطالب بحث مدیریت و بهینه سازی نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

هدف از این تغییر، بهبود عملکرد وبسایت و ارائه بستری مناسب برای پاسخ‌گویی به نیازهای مشترک آزمایشگاه پاتوبیولوژی صبا و کاربران این پلتفرم بوده است.

البته دستاوردهای این تغییرات را نمی‌توان فقط محدود به اثرگذاری مثبت در تجربه کاربران دانست؛ اکنون مدیریت منابع در تیم‌های مختلف، به صورت بهینه‌تر و معنادارتر انجام می‌شود. البته بنابراعلام مدیران تکنولوژی آزمایشگاه پاتوبیولوژی صبا قرار نیست این بهبودها به همین‌جا ختم شود، بلکه این تغییر مسیر را برای بهبودهایی در آینده هم هموارتر می‌کند و فرایند توسعه و مقیاس‌پذیری‌شان را سرعت می‌بخشد.

بازنویسی دوباره قالب سایت آزمایشگاه پاتوبیولوژی صبا

با توجه به محدودیت‌های سمت تکنولوژی سایت ، امری اجتناب‌ناپذیر بود. به همین دلیل و در مسیر ایجاد بستری قابل توسعه‌تر و بهبود‌های فنی، با تغییر تکنولوژی و بازنویسی وب‌سایت آزمایشگاه پاتوبیولوژی صبا همراه بوده است.

گفتنی است افراد بسیاری در تیم‌های مختلف ، برای اجرای این پروژه تلاش کرده‌اند. پروژه‌ای که می‌تواند زمینه‌ساز تغییرهای بیشتر در آینده آزمایشگاه پاتوبیولوژی صبا باشد. چون این پروژه به عنوان یک ابزار به کمک زیرساخت آزمایشگاه آمده تا تغییرات آینده پلتفرم آزمایشگاه پاتوبیولوژی صبا هم بر همین اساس پیش برود.

به روز رسانی سایت

بروز رسانی سایت در واقع به معنای نگهداری و پشتیبانی سایت است.

قالب ظاهری وب سایت آزمایشگاه پاتوبیولوژی صبا نیز بطور کاملا ارتقا یافته است.

پیشنهاد سردبیر :  27 اردیبهشت، روز تاسیس آزمایشگاه پاتوبیولوژی صبا

برخی از ویژگی های وب سایت جدید می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • طراحی زیبا
  • کاربری آسان
  • قابلیت جستجو و پیمایش راحت برای مشتریان
  • دسته بندی کاربردی
  • بهره گیری از آخرین تکنولوژی طراحی صفحات وب در دنیا
  • سازگاری با انواع گوشی های موبایل و تبلت
  • ایجاد بخش تفسیر تست های آزمایشگاهی

اینستاگرام آزمایشگاه را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی آزمایشگاه صبا