به روزرسانی شده

۱۴۰۱-۰۵-۱۹ ۱۰:۲۶ قبل از ظهر

saba-logo-lab.png
آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه بانک توسعه عصر شمال

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه بانک توسعه عصر شمال

لوگو بانک توسعه عصر شمال

 آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه بانک توسعه عصر شمال

یکی از بزرگترین آزمایشگاههای پاتوبیولوژی در استان مازندران،آزمایشگاه پاتوبیولوژی صبا است که در سال ۱۳۹۷ قدم به عرصه خدمات رسانی گذارد. طی قرارداد با بیمه های مختلف از جمله بیمه بانک توسعه عصر شمال آمادگی ارائه خدمات در شان کارکنان محترم و بیمه شدگان بانک توسعه عصر شمال را دارد.

آزمایشگاه بیمه بانک توسعه عصر شمال

کارمندان مشمول بیمه بانک توسعه عصر شمال که تحت پوشش می باشند و قصد انجام آزمایشات خود را دارند، می توانند به این مرکز مراجعه نمایند. که به صورت قانونی تحت قرار داد بیمه این بانک و سایر بیمه ها نیز میباشد. جهت انجام امور آزمایشات خود در ساعت کاری مشخص به آزمایشگاه صبا مراجعه نمایند .

این آزمایشگاه بعنوان پیشرفته ترین مرکز تحت قرار داد بیمه هاست. همواره در تلاش است تا با به کارگیری دقت کافی در تمام مراحل انجام تست ها ایمن ترین و مورد اعتماد ترین نتیجه ها را در جواب تمامی آزمایش ها ارائه دهد . مراجعه کنندگان محترم به خاطر داشته باشند که در صورتی که قصد استفاده از بیمه مذکور خود را دارند همراه داشتن مدارک شناسایی و دفترچه بیمه که حاوی نسخه و مهر دکتر باشد الزامی است همچنین قیمت های تمام آزمایشات بر اساس تعرفه مصوب وزارت بهداشت می باشد.

یک سوال رایج

یکی از رایج ترین سوالاتی که مراجعه کنندگان گرامی در هنگام پذیرش خود و قبل از انجام آزمایشات خود دارند؛ قیمت آزمایشات و تست های تحت پوشش بیمه است. در پاسخ لازم است بدانند سیستم ثبت و پذیرش این مرکز از طریق نرم افزاری است که اکثریت مراکز آزمایشگاهی از آن استفاده می کنند. و همچنین شرکت ها و ارگان های بیمه ها تعرفه ها ، تست های تحت پوشش خود را با نرم افزاردر میان میگذارند. پس از طی شدن مراحل لازم در نرم افزار ثبت می شوند. نوع و تعداد آزمایش هایی که در این مرکز انجام میشود، بسیار بالا است. در نتیجه دسترسی به قیمت ها تنها بعد از پذیرش مراجعین محترم قابل دیدن است.

پیشنهاد سردبیر :  آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه تجارت نو

این آزمایشگاه دارای بخش های تخصصی بسیار پیشرفته بوده و آماده ارائه هرگونه خدمات به بیمه شدگان توسط بیمه بانک توسعه عصر شمال می باشد .ضمنا آزمایشگاه داری محیطی مناسب برای ارائه خدمات به بیماران است . این آزمایشگاه دارای تجهیزات پیشرفته و دستگاه های روز دنیاست. با بالاترین استانداردهای ممکن و از پرسنل بسیار مجرب ، متخصص و آموزش دیده بهره مند می باشد . دسترسی بسیار مناسب و امکانات داخلی آزمایشگاه این آزمایشگاه را به یکی از بهترین آزمایشگاه های استان مازنداران تبدیل نمود.

ساعات کاری آزمایشگاه صبا:روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۶:۳۰ الی ۲۱ پنج شنبه از ساعت ۶:۳۰ الی ۱۴

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی آزمایشگاه صبا