به روزرسانی شده

۱۴۰۱-۰۵-۲۷ ۱۰:۲۷ قبل از ظهر

saba-logo-lab.png
بخش پذیرش آنلاین آزمایشگاه صبا

بخش پذیرش آنلاین آزمایشگاه صبا

بخش پذیرش در آزمایشگاه پاتوبیولوژی صبا

بخش پذیرش به عنوان بخشی کلیدی و حساس در هر آزمایشگاه تشخیص طبی محسوب می شوند. طوری که عملکرد این بخش، نتایج سایر فرآیندهای دخیل در انجام آزمایش و جوابدهی و عملکرد کلی آزمایشگاه را تحت الشعاع قرار می دهد. در این راستا تلاش آزمایشگاه پاتوبیولوژی صبا بر این است تا با بکار گیری نیروی کار با تجربه و تحصیل کرده در این زمینه از بروز خطاهای قبل از انجام آزمایش حداکثر پیشگیری را به عمل آورد.

مراجعین محترم جهت پذیرش نسخه آزمایش خود در واحد پذیرش می‌بایست روال زیر را طی نمایند:

۱- ورود به سالن پذیرش و دریافت نوبت روزانه

۲- انتظار جهت فراخوان نوبت توسط کاربران پذیرش

۳- کاربران پذیرش ، ثبت اطلاعات نسخه را انجام می‌دهند و اطلاعات لازم جهت آزمایش را به حضور مراجعین توضیح خواهند داد.

خوش رویی و پاسخ گویی درست از شاخص های اساسی و پر اهمیت پرسنل واحد پذیرش می باشد. پرسنل این بخش با برخورد حرفه ای و مناسب در پاسخ سوالات مراجعه کنندگان عزیز اطلاعات مورد نیاز را در اختیار آن ها قرار می دهند. از سویی با طرح سوالات مناسب و پرسش ضروری در هنگام پذیرش، سابقه صحیحی از بیمار به دست می آورند. این امر نهایتا منجر به تطبیق علائم کلینیکال با نتایج آزمایش می گردد.

۴- در این مرحله نسخه جهت تسویه حساب مالی از طریق مسئولین پذیرش به صندوق‌ها تحویل داده می‌شود .

۵- پس از تسویه حساب مالی، قبض آزمایشگاه تحویل فرد می‌شود تا به واحد نمونه‌گیری جهت انجام نمونه‌گیری و دریافت ظرف‌های آزمایش مراجعه نمایند.

پیشنهاد سردبیر :  بخش نمونه گیری آزمایشگاه صبا

۶- قبض آزمایشگاه شامل ۲ قسمت می‌باشد؛ قسمتی مربوط به واحد نمونه‌گیری که توسط پرسنل نمونه‌گیری جدا می‌شود و قسمت دوم مربوط به بیمار که نوع آزمایش‌، تاریخ جوابدهی و … در آن درج گردیده است.

(مراجعین گرامی لطفاً قبض مربوطه را جهت دریافت نتایج آزمایش از نمونه‌گیری تحویل بگیرید و در زمان جوابدهی به همراه داشته باشید.)

سامانه ی پذیرش بصورت آنلاین

آزمایشگاه پاتوبیولوژی صبا ، با هدف اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند و احترام به وقت ارزشمند مراجعین گرامی، سامانه ی پذیرش به صورت آنلاین را برای مراجعه کنندگان محترم فراهم نمود.

جهت دریافت نوبت بصورت آنلاین، فرم مربوطه را تکمیل  و سپس ظرف مدت کمتر از ۲۴ ساعت، کارشناسان آزمایشگاه با شما تماس می گیرند و شرایط آزمایش، شماره پذیرش و هزینه ی آزمایش را به شما اطلاع می دهند.

هم چنین در صورت درخواست شما و انجام نمونه گیری در کم خطر ترین شرایط ممکن، نمونه گیری در محل (منزل و محیط کار) نیز انجام می شود. در این صورت، کلیه هزینه های متعلقه (رفت و آمد پرسنل و خونگیری) به عهده بیمار می باشد.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

پیشنهاد سردبیر :  بخش هورمون شناسی آزمایشگاه صبا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی آزمایشگاه صبا