به روزرسانی شده

۱۴۰۱-۰۵-۱۸ ۶:۳۰ قبل از ظهر

saba-logo-lab.png
بخش جوابدهی آنلاین و حضوری آزمایشگاه صبا

بخش جوابدهی آنلاین و حضوری آزمایشگاه صبا

جوابدهی آنلاین و حضوری آزمایشگاه پاتوبیولوژی صبا بابل

بسیاری از بیماران ما بشدت برای رفت و امد دچار مشکل هستند. و آزمایشگاه صبا بابل با بکارگیری از جوابدهی آنلاین و حضوری مشکل جواب دهی و نوبت دهی را حل نموده است.

امکان دریافت جواب آزمایش بصورت غیر حضوری بنا به درخواست بیماران محترم میسر می باشد که به یکی از روشهای زیر صورت می گیرد.جهت دریافت جواب از طریق بخش جوابدهی مراجعین، می توانید جواب آزمایش خود را بصورت اینترنتی دریافت نمایید.

پیشرفته ترین امکانات در آزمایشگاه صبا بابل

ما در آزمایشگاه خود از لوازم و کیت های آزمایشگاهی سالم و به روز استفاده میکنیم و افتخار میکنیم که میتوانیم این خدمت خوب را به بیماران داشته باشیم . با وجود کادری مجرب در آزمایشگاه پاتوبیولوژی صبا و بهره مندی از پزشکان بسیار خوب و متخصص، براحتی میتوانیم بگوییم بدون خطا شما را به جواب واقعی آزمایش میرسانیم.این خود مزیت بسیار بزرگی میباشد .

محیط استرلیزه شده آزمایشگاه صبا

با توجه به شیوع ویروس های فصلی و کرونا دیگر مراقب مکان آزمایشگاهها نباشید اینجا یعنی در آزمایشگاه پاتوبیولوژی صبا بابل سلامت بیماران ما بالاترین اولویت است.

بدلیل سهولت در امور و تسریع در جوابدهی آنلاین و حضوری آزمایشگاه صبا ، پزشکان و بیماران و آزمایشگاهیان میتوانند براحتی به بخش مربوطه مراجعه نمایند.

صفحه ی ما در اینستاگرام را دنبال کنید.

پیشنهاد سردبیر :  بخش غربالگری سلامت جنین آزمایشگاه صبا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی آزمایشگاه صبا