به روزرسانی شده

۱۴۰۱-۰۵-۲۴ ۴:۴۶ بعد از ظهر

saba-logo-lab.png
ساعت کار آزمایشگاه صبا در ایام تعطیل

ساعت کار آزمایشگاه صبا در ایام تعطیل

 

آزمایشگاه تخصصی و فوق تخصصی پاتوبیولوژی-مولکولار صبا بعنوان یکی از بزرگترین آزمایشگاههای پاتوبیولوژی در استان مازندران واقع در شهر بابل ، میدان کشوری ، روبروی بیمارستان شهید بهشتی، از شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت ۶:۳۰ الی ۲۱ و هر پنج شنبه از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۴ (به جز تعطیلات رسمی) با بالاترین کیفیت و دقت آماده ارائه خدمت می باشد.

 

از بدو ورود شما مراجعین محترم نشان داده است که سطح رضایت شما مراجعه کنندگان محترم در صدر اهداف این آزمایشگاه قراردارد و رسیدگی به بهترین نحو به آزمایشات و امور آزمایشگاهی شما مراجعین محترم از مهمترین وظایف این مرکز می باشد.در همین راستا آزمایشگاه پاتوبیولوژی صبا هر روز هفته (به جز تعطیلات رسمی تقویمی و تعطیلات آخر هفته) آماده ارائه خدمات به شما مراجعین عزیز با تمام امکانات می باشد.

 

همچنین همه روزه به جز ایام تعطیل رسمی و روزهای جمعه تمامی خدمات اعم از نمونه گیری در منزل، پذیرش به صورت آنلاین، جوابدهی آنلاین، آماده نمودن آزمایشات اورژانس ، دریافت معرفی نامه بیمه و …… به شما مراجعین عزیز ارائه می شود. آزمایشگاه پاتوبیولوژی صبا با رعایت تمامی اصول و استفاده از مجهزترین و پیشرفته ترین تجهیزات آزمایشگاهی به رضایت و وفاداری شما به نشان تایید می بالد و آماده پذیرایی و ارائه بهترین خدمات آزمایشگاهی به شما عزیزان می باشد.

 

قابل ذکر است آزمایشگاه پاتوبیولوژی صبا طرف قرارداد با بیمه های پایه و تکمیلی می باشد و شما می توانید با آرامش از خدمات این مجموعه که یکی از بزرگترین آزمایشگاههای پاتوبیولوژی در استان مازندران است و تضمین اعتماد به مهارت و صحت عملکرد کارکنان و تجهیزات به روز و دارای استاندارد های بالای کیفی استفاده نمایید.

 


*

به دلیل شرایط کرونایی ممکن سیاست کاری و هم چنین ساعت کاری تغییر کنه که از قبل اطلاع رسانی می‌شود …

 


سال ۱۴۰۰

– به دلیل وضعیت کرونایی در روز تاسوعا باز هستیم (از ساعت ۶:۳۰ الی ۱۴)

– دوشنبه ۲۵ مرداد و سه شنبه ۲۶ مرداد آزمایشگاه باز است (پیرو خبر تعطیلات کرونایی سراسری از دوشنبه ۲۵ ام تا ۳۰ مرداد)

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی آزمایشگاه صبا