به روزرسانی شده

۱۴۰۱-۰۵-۱۸ ۵:۲۷ قبل از ظهر

saba-logo-lab.png
آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه نیرو مسلح عادی

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه نیرو مسلح عادی

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه نیرو مسلح عادی

یکی از بزرگترین آزمایشگاههای پاتوبیولوژی در استان مازندران،آزمایشگاه پاتوبیولوژی صبا است که در سال ۱۳۹۷ قدم به عرصه خدمات رسانی گذارد. طی قرارداد با بیمه های مختلف از جمله بیمه نیرو مسلح عادی آمادگی ارائه خدمات در شان کارکنان محترم و بیمه شدگان بیمه نیرو مسلح عادی را دارد.

آزمایشگاه بیمه نیرو مسلح عادی

کارمندان مشمول بیمه نیرو مسلح عادی که تحت پوشش می باشند و قصد انجام آزمایشات خود را دارند، می توانند به این مرکز مراجعه نمایند.که به صورت قانونی تحت قرار داد بیمه نیرو مسلح عادی و سایر بیمه ها نیز میباشد. جهت انجام امور آزمایشات خود در ساعت کاری مشخص به آزمایشگاه صبا مراجعه نمایند .

این آزمایشگاه به عنوان پیشرفته ترین مرکز تحت قرار داد بیمه ها همواره در تلاش است تا با به کارگیری دقت کافی در تمام مراحل انجام تست ها ایمن ترین و مورد اعتماد ترین نتیجه ها را در جواب تمامی آزمایش ها ارائه دهد . مراجعه کنندگان محترم به خاطر داشته باشند که در صورتی که قصد استفاده از بیمه مذکور خود را دارند همراه داشتن مدارک شناسایی و دفترچه بیمه که حاوی نسخه و مهر دکتر باشد الزامی است همچنین قیمت های تمام آزمایشات بر اساس تعرفه مصوب وزارت بهداشت می باشد.

یک سوال رایج

یکی از رایج ترین سوالاتی که مراجعه کنندگان گرامی در هنگام پذیرش خود و قبل از انجام آزمایشات خود دارند؛ قیمت آزمایشات و تست های تحت پوشش بیمه است. در پاسخ لازم است بدانند سیستم ثبت و پذیرش این مرکز از طریق نرم افزاری است که اکثریت مراکز آزمایشگاهی از آن استفاده می کنند. و همچنین شرکت ها و ارگان های بیمه ها تعرفه ها ، تست های تحت پوشش خود را با نرم افزاردر میان میگذارند. پس از طی شدن مراحل لازم در نرم افزار ثبت می شوند. و چون نوع و تعداد آزمایش هایی که در این مرکز انجام میشود، بسیار بالا است؛ در نتیجه دسترسی به قیمت ها تنها بعد از پذیرش مراجعین محترم قابل دیدن است.

پیشنهاد سردبیر :  آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه حکمت

این آزمایشگاه دارای بخش های تخصصی بسیار پیشرفته بوده و آماده ارائه هرگونه خدمات به بیمه شدگان توسط بیمه نیرو مسلح عادیمی باشد .ضمنا آزمایشگاه داری محیطی مناسب برای ارائه خدمات به بیماران است . این آزمایشگاه دارای تجهیزات پیشرفته و دستگاه های روز دنیا با بالاترین استانداردهای ممکن و از پرسنل بسیار مجرب ، متخصص و آموزش دیده بهره مند می باشد . دسترسی بسیار مناسب و امکانات داخلی آزمایشگاه این آزمایشگاه را به یکی از بهترین آزمایشگاه های استان مازنداران تبدیل نمود.

ساعات کاری آزمایشگاه صبا:روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۶:۳۰ الی ۲۱ پنج شنبه از ساعت ۶:۳۰ الی ۱۴

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی آزمایشگاه صبا